Všetko čo sa chceš dozvedieť o obdržaní tvojho balíčku!

Realizácia objednávky a platba

Ihneď po obdržaní tvojej objednávky a platby sa rozbieha celý proces vytvárania od malého (veľká) klbka až do finálnej podoby tvojej deky. Každá deka je originál a je robená presne pre teba, preto sa môže čas realizácie pretiahnuť na 1-2 týždne, môže sa aj predĺžiť od závislosti dostupnosti vybranej farby. Vždy sa ti však snažíme vyjsť v ústrety a objednávku upliesť / pripraviť a poslať čo najskôr je v našich silách.

Balenie

Všetky naše produkty sú starostlivo zabalené, aby nedošlo k poškodeniu obsahu zásielky, na ktorý sa tak strašne tešíš! Neboj, už nič navyše neplatíš, len čakáš na svoj čarovný balíček.

Doprava

Balíček už je na ceste! Tu máš tri možnosti, obe samozrejme zadarmo! Vyber si tú ktorá je pre teba tá najlepšia.

  • Zasilkovňa kuriér

Balík je spravidla doručovaný do 2 pracovných dní od odoslania. Zásielku Tí doručí kuriér spoločnosťi Zásilkovňa až k tebe domov. Ak ťa nezastihne na prvýkrát, pokúsi sa balíček doručiť ešte 2 podľa ďalšie dohody s tebou. Nemusíš sa teda báť, že tí balíček nedôjde. O doručovanie budeš informovaný emailom a sms.

Svoj balíček si môžeš vyzdvihnúť tiež na dobierku a zaplatiť ho v hotovosti alebo platobnou kartou.

  • Zásielkovňa.sk – výdajné miesta

Svoj balíček si môžeš tiež vyzdvihnúť na jednej z mnohých pobočiek spoločnosti Zásielkovňa.sk Konkrétne výdajné miesto si volíš priamo pri objednávke a tvoj balíček ťa na ňom bude čakať 14 dní. Mailom a sms správou dostaneš informácie o preprave balíčku. Ten si môžeš nechať predĺžiť na dobu uloženie až 21 dní alebo presmerovať na iné výdajné miesto. Svoj balíček si pri využití Zásilkovna môžeš vyzdvihnúť tiež na dobierku a zaplatiť ho v na výdajnom mieste.

  • Slovenská pošta

Ak máš akékoľvek otázky alebo by si si prial iný spôsob doručenia, neváhaj nám napísať na info@woolope.cz alebo zavolať na číslo 722 511 858. Určite sa nejako dohodneme.