Na svete existuje mnoho druhov tejto ovčej vlny a preto si aj u nás môžete vybrať tú svoju. Od tej najjemnejšej priadze z pravého austrálskeho merina s šírkou vlasu len 18,5 mikrónov cez juhoamerickú vlnu s 22 mikrónmi, až po merino európske s 25 až 28 mikrónmi, ktoré je stále dostatočne príjemné na dotyk a predstavuje tak najlepší pomer ceny a výkonu. Jednu vec však majú všetky tieto česané vlny spoločnú. Zahrejú vás na tele i na duši. Ak sa chcete o vlne dozvedieť ešte viac, nahliadnite do našej sekcie Vlnená revolúcia.

Pre vaše deti chceme to najlepšie rovnako ako vy a preto detské pletené deky ponúkame vždy v tej najvyššej možnej kvalite austrálskeho Merina. 

Ak zvolíte česance, dostanete XXL priadzu v množstve tak akurát pre vybraný produkt spolu s návodom, vďaka ktorému si ho ľahko upletiete u vás doma. Výsledok vášho snaženia vás tak bude tešiť ešte viac. Bude už len na vás, či si pre svoj zážitok z gigantického pletenia zvolíte priadzu európsku, juhoamerickú či austrálsku. Hotový produkt vám zakaždým vyčarí úsmev na tvári.

To vám sľubuje tím Woolope.

tak čo? ktorú si vyberieš?

Pletená deka – hnedá mokka

Pletená deka – pastelová ružová