Myšlienku ponúkať pletené deky a ďalšie výrobky z mega vlny naštartoval vianočný darček, ktorým Martin (mozog projektu) potešil Terku (srdce projektu). Darček sa dokonale hodil do nášho nového bytu. Nikto z nás však v tej chvíli netušil ako úžasne zapadne do nášho bytíku a splynie so zvyškom interiéru, ktorý máme ladený ľahko do severského štýlu pre vytvorenie tej pravej Hygge atmosféry. Povedali sme si, že by bola veľká škoda nepodeliť sa o tento úžasný doplnok domácnosti. Tak aby sa aj tebe mohol objaviť ľahký úsmev a príjemný pocit tej pravej atmosféry domova zakaždým, keď sa vrátiš po náročnom dni domov.

Príbeh, ktorý nás doviedol až sem sa však začal písať už skôr. Oveľa oveľa skôr. Záľuba v ručných prácach a pletenie či háčkovanie sa u Terky objavila už v detstve, keď s pomocou babičky uplietla svojej sesternici jej prvé huňaté ponožky. Mala vtedy 11. Odvtedy ubehlo pekných pár rokov. Martin sa naučil mnohým praktickým zručnostiam marketingu a zatúžili sme podeliť sa o našu radosť s ostatnými ľuďmi. Nevinný vianočný darček, ktorý nás tak neskutočne nadchol, už bola len pomyselná čerešnička na torte, ktorá to všetko odštartovala.
 
Celý projekt Woolope od prvej skice až po fungujúci web / až po krásny ekologický baliaci papier / až po článok ktorý práve čítaš je len a len našou prácou. Nepomáhala nám žiadna firma, žiaden fotograf či dizajnér. Mohli sme tak bez akýchkoľvek limitácií do Woolope vložiť kúsok nás samých. Hodnoty ktoré vyznávame, život, ktorý sa snažíme žiť. Naša láska k cestovaniu či snaha o to žiť v súlade s prírodou sa tak premieta do každého prvku Woolope. 100% prírodnou Merino vlnou počínajúc a ekologickými baliacimi materiálmi končiac.

S pokorou si uvedomujeme, že ešte nie sme zďaleka v cieli a sľubujeme, že vo svojej snahe posúvať sa každým dňom ďalej neprestaneme.
 
Tvoj tím Woolope: Terka a Martin
 

Spolu tvoríme tím

Tereza
Pletenie, dizajn

Srdce všetkého čo sa na stránkach nachádza.

Příběh Woolope

Martin
Marketing, predaj

Stojí za celou reklamou a tým, že ste nás vôbec našli… 🙂

PREČO MY?